Aurora(n) PRE 1608

Dostępna jest wersja  Aurora(n) PRE 1608 fabrycznie wyposażona w dwa moduły LM-PRE4. Posiada16 wejść i 8 wyjść analogowych, oraz 16x16 cyfrowych. W tym 8 kanałów z wejściami mikrofonowymi / liniowymi / gitarowymi plus 8 z wejściami liniowymi oraz cyfrowe w formacie  Thunderbolt.

Przetworniki Lynx Studio zdobyły uznane w branży  za nieskazitelną przejrzystość i świetne obrazowanie dźwięku, a przede wszystkim za umożliwienie profesjonalistom rejestrowania niuansów i subtelności akustycznych. Specjalnie zaprojektowane przedwzmacniacze LM-PRE4 musiały zatem przejść surowe kryteria dotyczące tłumienia szumów i zapewnienia liniowych odpowiedzi częstotliwościowych podczas pracy w szerokim zakresie ostawień wzmocnienia. Aby ten cel osiągnąć skupiono całą uwagę na doborze najwyższej klasy komponentów, dopracowaniu trajektorii obwodów drukowanych oraz dostarczeniu odpowiedniej mocy układom. Powstała w ten sposób kombinacja przedwzmacniacza i przetwornika A/D, która umożliwia uchwycenie podczas rejestracji wiele szczegółów utraconych w typowych interfejsach „wszystko w jednym”. Zobacz charakterystykę nowych  przedwzmacniaczy mikofonych/gitarowych (poniżej)

• specjalnie zaprojektowany układ sprzężenia zwrotnego zapewnia wyjątkowo niski poziom szumów i zniekształceń w ramach ustawień wzmocnienia do 66,6 dB. Każdy kanał ma osobną obsługę dla włączania fantomu 48V,zmiany fazy, filtru górnoprzepustowego i padu – tłumika sygnału.

• W pełni różnicowa konstrukcja i obwód tłumienia RF zapewniają doskonałe tłumienie zarówno szumu zewnętrznego, jak i wewnętrznego.

• Wejście Hi-Z obsługuje instrumenty i inne niesymetryczne lub symetryczne  źródła dźwięku. 

• Po wybraniu trybu LINE sygnały są kierowane do dedykowanej ścieżki w celu uzyskania takiej samej jakości, jak w kanałach liniowych w Aurorze(n). Zapewnia to wygodę w dodawaniu dodatkowych wejść liniowych, zgodnych z istniejącymi gdy aplikacja np.: DAW tego wymaga.

• Wyjście przedwzmacniacza jest podłączone bezpośrednio do przetwornika A / D Aurory (n), to połączenie znacznie skraca ścieżkę sygnału i unika potencjalnych zakłóceń związanych z połączeniami kablowymi między oddzielnymi urządzeniami.

•Pomiar i status dla wszystkich kanałów mogą być wyświetlane jednocześnie  na Aurorze (n) na wyświetlaczu LCD jak i wszystkie elementy sterujące LM-PRE4.


Wyświetlacz Aurory(n) PRE 1608

 Widok wyświetlacza LED na Aurorze (n). Widoczne są wejścia i wyjścia liniowe od 1-8, wejścia mikrofonowe 1-8 oraz wejścia i wyjścia cyfrowe przesyłane przez Thunerbolt.

10/09/2016

Widok kontroli i sterowania ustawień przedwzmacniaczy

Alternatywny widok wyświetlacza LED. Widoczne jest 8 kanałów mikrofonowych, z których dwa mają włączony fantom, widoczne są ustawione czułości kanałów od 1 do 8. Kanał 6 obsługuje wejście liniowe. Natomiast dla kanału 5 wyświetlane są szczegóły typu: rodzaj wejścia, praca w stereo, normalna faza, wyłączony filtr, oraz wskaźnik czułości.

09/09/2016

Możliwa wersja z Lt-Hdx (ProTools)

Wersja  Aurory (n) PRE1608 może mieć zainstaowane rozszerzenie oprócz dwóch modułów LM- PRE4 zainstalowany interfejs Lt-HDx do współpracy z Pro Tools.

08/09/2016
Specyfikcja  modułu mikrofonowego  LM PRE4