ADAT Board dla LM-DIG

DB-ADAT

 Kontynuując potrzebę połączenia najnowszej Aurory(n) z urządzeniami wyposażonymi w tradycyjny port ADAT Lynx wprowadził nową kartę  DB-ADAT, która zapewnia łączność ADAT i S / PIDF po sparowaniu z modułem LM-DIG Aurora (n).
Dzięki możliwości redukcji jittera 300 000: 1 technologia SynchroLock 2 Aurory zapewnia odporność na wysoki poziom jittera, który jest typowy dla sygnałów optycznych.
DB-ADAT pozwala również Aurorze (n) działać jako dwukierunkowy konwerter formatu, konwertujący ADAT na AES / EBU i analogowy oraz z powrotem na ADAT.

9/11/2019
Pro Tools HD & HDX

Lt-HD2

Nowa wersja karty interfejsu LT-HD. LT-HD2 jest specjalnie zaprojektowany dla serii konwerterów / interfejsów Aurora (n). LT-HD2 wykorzystuje nowy zegar SychroLock 2 ™ i dodatkowe zasoby FPGA Aurory(n), aby zapewnić lepszą stabilność w środowisku ProTools | HD, jednocześnie obsługując dłuższe kable. Karta LT-HD2 pozwala Aurorze (n) emulować charakterystykę interfejsu konwertera we/wy Avid HD, umożliwiając płynną pracę z systemami Avid, w tym HDX i HD Native.
Uwaga:LT-HD2 nie jest kompatybilny z klasyczną (srebrną) Aurorą lub Hilo

09/02/2019
Lynx moduł Thunderbolt 3
Thunderbolt 3

Lt-TB3

LT-TB3 Thunderbolt to najnowszy z serii wymiennych kart LSlot przeznaczony dla uznanych interfejsów Aurora (n) i Hilo A / D i D / A. LT-TB3 pozwala Aurorze (n) i Hilo na bezpośrednią łączność z urządzeniami wyposażonymi w Thunderbolt 3TM bez potrzeby używania adapterów Thunderbolt. Ciągłe opracowywanie modułów LSlot dla produktów Lynx Studio gwarantuje, że Aurora (n) i Hilo będą nadal zgodne z przyszłymi standardami wysokiej wydajności połączeń zarówno dla komputerów PC, jak i Mac.

08/09/2016
Lynx moduł Lt-Dante
Dante standard sieci audio

Lt-Dante

interfejs LT-DANTE to LSlot dla konwerterów Aurora (n), Aurora i Hilo. LT-DANTE to dwuportowa karta rozszerzeń, która obsługuje standard sieci audio Dante przyjęty przez wielu producentów audio do użytku w instalacjach na żywo, studiach nagraniowych i nadawczych oraz w instalacjach komercyjnych.

9/10/2018
Lynx moduł Fire Wire
Fire wire

Lt-FW

Prawie wszystkie dzisiejsze laptopy i większość komputerów stacjonarnych mają porty FireWire. Dzięki starannemu projektowi i sprytnej inżynierii FireWire stanowi doskonały interfejs dla wielokanałowego dźwięku o wysokiej częstotliwości próbkowania. Opracowywany slot LT-FW pozwala na używanie Aurory z komputerami Windows lub Mac wyposażonymi w FireWire, oferując niespotykaną wydajność, kontrolę i stabilność dźwięku.

09/02/2019
USB 2.0 & 3.0

Lt-USB

LT-USB to interfejs LSlot dla Auror (n) 8 i 16, a także masteringowego konwertera   A / D& D / A - HILO.
LT-USB zapewnia cyfrowe wejście i wyjście dla komputerów PC i Mac za pomocą portów USB 2.0. lub 3.0

08/09/2016