LM-A24 moduł Aurora N
moduł monitorująco-nagrywajacy analogowy

LM-A24

 LM-A24  to specjalistyczny moduł analogowy, które zapewniają liniowe wejścia/wyjścia na złączach TRS. Zaprojektowany zgodnie z tymi samymi rygorystycznymi standardami, z których znane są konwertery Lynx Studio.
Oferuje nieskazitelną przejrzystość, doskonałe obrazowanie i płaską charakterystykę częstotliwościową.
Moduł stanowi doskonałe rozwiązanie dla instalacji wymagających niewielkiej liczby dedykowanych wejść/wyjść bez konieczności stosowania dodatkowego kabla.
Oferuje poziomy I/O do +24 dBu dla rozszerzonej kompatybilności z innymi profesjonalnymi urządzeniami studyjnymi. Doskonałym przykładem zastosowania jest zapewnienie oddzielnych wyjść monitorowych, gdy inne wyjścia liniowe Aurora(n) są podawane do miksera sumującego.
Wyjścia mogą z łatwością sterować głośnością monitorów i oferować precyzyjną kontrolę poziomu za pomocą analogowego tłumika o niskich zniekształceniach. Ochronę głośników monitora zapewniają wyjściowe przekaźniki anty-pop.

Lm-A4 moduł Aurora N
 moduł monitorujący

LM-A4

  LM-A4 to analogowy moduł, który zapewnia liniowe wyjścia na złączach TRS. Zaprojektowany zgodnie z tymi samymi rygorystycznymi standardami, z których znane są konwertery Lynx Studio.
Oferują nieskazitelną przejrzystość, doskonałe obrazowanie i płaską charakterystykę częstotliwościową.
Moduł ten stanowi doskonałe rozwiązanie dla instalacji wymagających niewielkiej liczby dedykowanych wyjść bez konieczności stosowania dodatkowego kabla.
Wyjścia mogą z łatwością sterować głośnością monitorów i oferować precyzyjną kontrolę poziomu za pomocą analogowego tłumika o niskich zniekształceniach. Ochronę głośników monitora zapewniają wyjściowe przekaźniki anty-pop.
Z panelu przedniego Aurora(n) można łatwo sterować poziomami wyjściowego sygnału, jak również przekierowaniem dźwięku i miksowaniem.  Moduł wyjściowy LM-A4 jest doskonałym uzupełnieniem czterokanałowego modułu wejściowego LM-PRE4. Połączenie tych dwóch modułów pozwala na konfigurację tańszego 4-wejściowego/4-wyjściowego konwertera Aurora(n), który jest idealny dla mniejszych studiów i podcasterów. Może to również działać jako konfiguracja początkowa na dodanie większej liczby kanałów liniowych, bądź cyfrowych AES/EBU lub we/wy ADAT.
Z panelu przedniego Aurora(n) można łatwo sterować: poziomy wejścia i wyjściowe, jak również przekierowanie sygnału i miksowanie 

Lt-TB Lynx Studio
INTERFEJS  THUNDERBOLT 

LT-TB 

Lt-TB to moduł z serii wymiennych kart LSlot przeznaczony dla konwerterów Lynx Studio . Umożliwia Aurorze (n) i Hilo na bezpośrednią łączność z urządzeniami wyposażonymi w Thunderbolt  bez potrzeby używania adapterów . Ciągłe opracowywanie modułów LSlot dla produktów Lynx Studio gwarantuje, że Aurora (n) i Hilo będą nadal zgodne z przyszłymi standardami wysokiej wydajności połączeń zarówno dla komputerów PC, jak i Mac.

DB-ADAT Lynx Studio
ADAT Board dla modułu LM-DIG

DB-ADAT

 Kontynuując potrzebę połączenia najnowszej Aurory(n) z urządzeniami wyposażonymi w tradycyjny port ADAT Lynx wprowadził nową kartę  DB-ADAT, która zapewnia łączność ADAT i S / PIDF po sparowaniu z modułem LM-DIG Aurora (n).
Dzięki możliwości redukcji jittera 300 000: 1 technologia SynchroLock 2 Aurory zapewnia odporność na wysoki poziom jittera, który jest typowy dla sygnałów optycznych.
DB-ADAT pozwala również Aurorze (n) działać jako dwukierunkowy konwerter formatu, konwertujący ADAT na AES / EBU i analogowy oraz z powrotem na ADAT.

Lt-HD2
interfejs  dla Pro Tools 

Lt-HD2

Nowa wersja karty interfejsu LT-HD. LT-HD2 jest specjalnie zaprojektowany dla serii konwerterów / interfejsów Aurora (n). LT-HD2 wykorzystuje nowy zegar SychroLock 2 ™ i dodatkowe zasoby FPGA Aurory(n), aby zapewnić lepszą stabilność w środowisku ProTools | HD, jednocześnie obsługując dłuższe kable. Karta LT-HD2 pozwala Aurorze (n) emulować charakterystykę interfejsu konwertera we/wy Avid HD, umożliwiając płynną pracę z systemami Avid, w tym HDX i HD Native.
Uwaga:LT-HD2 nie jest kompatybilny z klasyczną (srebrną) Aurorą lub Hilo

Lt-TB3 Lynx studio
interfejs  Thunderbolt 3

Lt-TB3

LT-TB3 Thunderbolt to najnowszy z serii wymiennych kart LSlot przeznaczony dla uznanych interfejsów Aurora (n) i Hilo A / D i D / A. LT-TB3 pozwala Aurorze (n) i Hilo na bezpośrednią łączność z urządzeniami wyposażonymi w Thunderbolt 3TM bez potrzeby używania adapterów Thunderbolt. Ciągłe opracowywanie modułów LSlot dla produktów Lynx Studio gwarantuje, że Aurora (n) i Hilo będą nadal zgodne z przyszłymi standardami wysokiej wydajności połączeń zarówno dla komputerów PC, jak i Mac.

Lt-Dante Lynx Studio
interfejs  Dante 

Lt-Dante

interfejs LT-DANTE to LSlot dla konwerterów Aurora (n), Aurora i Hilo. LT-DANTE to dwuportowa karta rozszerzeń, która obsługuje standard sieci audio Dante przyjęty przez wielu producentów audio do użytku w instalacjach na żywo, studiach nagraniowych i nadawczych oraz w instalacjach komercyjnych.

Lt-FW Lynx Studio
interfejs Fire wire

Lt-FW

Prawie wszystkie dzisiejsze laptopy i większość komputerów stacjonarnych mają porty FireWire. Dzięki starannemu projektowi i sprytnej inżynierii FireWire stanowi doskonały interfejs dla wielokanałowego dźwięku o wysokiej częstotliwości próbkowania. Opracowywany slot LT-FW pozwala na używanie Aurory z komputerami Windows lub Mac wyposażonymi w FireWire, oferując niespotykaną wydajność, kontrolę i stabilność dźwięku.

Lt-USB
interejs USB 2.0 & 3.0

Lt-USB

LT-USB to interfejs LSlot dla Auror (n) 8 i 16, a także masteringowego konwertera   A / D& D / A - HILO.
LT-USB zapewnia cyfrowe wejście i wyjście dla komputerów PC i Mac za pomocą portów USB 2.0. lub 3.0