Lt-TB3  

Karta LT-TB3  może zostać zainstalowana w dowolnym Hilo lub Aurorze (n) dzięki łatwej i bezpłatnej aktualizacji oprogramowania układowego. Lynx Studio udostępnia następujące modele Auror (n) i Hilo wyposażone w Thunderbolt 3:
Hilo-TB3 w kolorze czarnym i srebrnym
Aurora (n) 32-TB3
Aurora (n) 24-TB3
Aurora (n) 16-TB3
Aurora (n) 8-TB3

Główne cechy Lt-TB3 to:
• obsługa Aurory (n) i Hilo
• obsługuje maksymalnie do 6 innych urządzeń Thunderbolt oraz monitora
• kompatybilność z urządzeniami Thunderbolt 1 i Thunderbolt 2 (z adapterem dostarczonym przez klienta)
• obsługa prędkości danych do 40 GB / s
• bezproblemowo integruje się z Aurora (n) i Hilo

LT-TB3 to najnowszy z serii kart łączności- LSlot dostępnych dla uznanych interfejsów Aurora (n) i Hilo A / D i D / A. LT-TB3 pozwala Aurorze (n) i Hilo na bezpośrednią łączność z urządzeniami wyposażonymi w Thunderbolt 3TM bez potrzeby używania adapterów Thunderbolt. Ciągłe opracowywanie modułów LSlot Lynx zapewnia to, iż ​​Aurory (n) i Hilo będą nadal zgodne z przyszłymi standardami wysokiej wydajności połączeń zarówno z komputerami PC, jak i Mac.

wyjaśnienia współpracowników firmy:  Boba Baumana oraz  David Hoatsona

„Od samego początku rozszerzalna funkcja LSlot została zaprojektowana zarówno dla Aurory, jak i Hilo, aby właściciele nie musieli wymieniać całego interfejsu za każdym razem, gdy na rynku pojawia się nowy lub ulepszony standard połączenia. Może to być dość kosztowne i uciążliwe dla klienta, Regularne dostarczanie nowych modułów oraz aktualizacji oprogramowania układowego pozwala nam nadążyć za wymaganiami rynku dotyczącymi funkcji i możliwości. ”- stwierdził Bob Bauman, współwłaściciel i główny inżynier sprzętu. „Moglibyśmy po prostu wypuszczać nowe modele interfejsów z dodatkowymi funkcjami co sześć miesięcy lub nadal zwiększać wartość dzięki naszej obecnej platformie. Wierzymy, że nasi klienci wolą po prostu pobrać bezpłatną aktualizację oprogramowania lub łatwo dodać nowy moduł, aby uzyskać mnóstwo nowych funkcji i możliwości, niż całkowicie zastąpić swoje interfejsy. ”
„Thunderbolt 3 może obsługiwać dwukierunkową prędkość przesyłu danych do 40 Gb / s i został zaprojektowany przede wszystkim do obsługi przepustowości wideo 4K” - wyjaśnia David Hoatson, współzałożyciel i główny programista Lynx. „Nawet z Thunderbolt 1 była wystarczalna przepustowość dla potrzeb wielu kanałów audio, nawet przy najwyższych częstotliwościach próbkowania. Dzięki Thunderbolt 3 przepływ danych jest jeszcze mniej obciążony i znacznie większa przepustowość niż kiedykolwiek potrzebowalibyśmy do dźwięku wielokanałowego. A dzięki nowym urządzeniom obliczeniowym Thunderbolt 3 nasi klienci nie potrzebują żadnych adapterów Thunderbolt ”.