Nowości

Aurora (n)

Nowe Aurory z serii (n) będą w maju w  sprzedaży. Dostępnych będzie w sumie 14 wersji!
 Są to Aurory (n) z liczbą kanałów 8/8; 16/16; 24/24; 32/32 oraz preinstalowanymi interfejsami : LT-USB, LT- HDx, LT-Thunderbolt i  LT-Dante.
Nowe Aurory(n) mogą również pracowac bez komputera rejestrując i odtwarzając dźwięk z wbudowanego nosnika Micro SD card z maksymalną jakością.

27/04/2017LT - Dante™

Lunx Studio poinformowało o wypuszczeniu rozszerzenia LT-Dante   dla przetworników: Aurora (n) , Aurora i Hilo . Interfejs ten pozwala obsługiwać sieci CAT 4 i 5 , w których rozprowadzany jest dźwięk w systemie wirtualnych kart dźwiękowych firmy Dante™.

04/02/2017

Hilo a produkcja płyt winylowych

"Dla mnie, po wielu latach poszukiwań, faworytami wśród przetworników stały się dwa urządzenia, które w moim odczuciu, jak i wielu innych reżyserów dźwięku „nie dodają nic od siebie" - są to: Apogee Symphony dla transferów z taśmy analogowej do pliku, oraz Lynx Studio Hilo Silver Thunderbolt w przypadku transferu z plików do DDM, .." cytat z artykułu " "Produkcja płyt winylowych" który ukazał się w www.infoaudio.pl. w 22.02.2016. 

08/11/2016

Któż nie posiada starych i zarazem cennych nagrań na płytach winylowych lub na analogowych taśmach?  Hilo zapewni najwyższą  jakość archiwizacji  z próbkowaniem 48 , 96 lub 192 kHz do domeny cyfrowej , zachowując przy tym charakter analogowego brzmienia . Robi to z powodzeniemi  Pete Reiniger z Smithsonian Folkways Sound Production Supervisor.


Mastering z użyciem Hilo!
Zapraszamy na prezentację Bernie Becker'a cenionego w branzy fachowca.

Prponujemy zobaczyć Hilo w czasie procesu masteringu !

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami HILO!