LM-PRE 4

profesjonalny moduł przedwzmacniaczy mikrofonowych, gitarowych i liniowych zaprojektowany specjalnie dla Aurory (n). Dostarcza cztery przedwzmacniacze niskoszumowe (-129 dBu EIN) z fantomem 48V i filtrami Hi-pass, do zamontowania w LSlot.

Mobirise Website Builder

LM-DIG

moduł, który zapewnia Aurorze(n) komunikację w formacie cyfrowym. Dostarcza 16 wejść i 16 wyjść w standardzie AES/EBU oraz S/PDIF z jakością 24-bit . Próbkowanie od 44,1 do 192 kHz. Wejścia i wyjścia symetryzowane na transformatorach

Lm-DIG

LM-ADAT

dodatkowy slot dla Aurory (n) wyposażonej w moduł LM-DIG, umożliwia współpracę z będącymi wciąż w użyciu urządzeniami opartymi o system przesyłania cyfrowego dźwięku ADAT, a także S/PDIF optical.

LM ADAT

LM-A24

ten moduł dodaje 2 wejścia oraz 4 wyjścia analogowe symetryczne na złączach TRS, co czyni go idealnym do obsługi monitorów odsłuchowych i stereofonicznych rejestracji. Moduł ten umożliwia budowę tańszej wersji Auror(n).

Lm-A24

LM-A4

moduł dostarczający 4 wyjścia analogowe symetryczne na złączach TSR 1/4". Jest to tańsza opcja dla Aurory (n), w przypadku gdy nie są wymagane wejścia analogowe lecz jedynie dwa tory monitorujące.

lm a4

LT-DANTE

interfejs LT-DANTE to LSlot dla konwerterów Aurora (n),  i Hilo. LT-DANTE to dwuportowa karta rozszerzeń, która obsługuje standard sieci audio Dante przyjęty przez wielu producentów audio do użytku w instalacjach na żywo, studiach nagraniowych i nadawczych oraz w instalacjach komercyjnych.

Lt dante

LT-TB3

interfejs Thunderbolt to najnowszy z serii wymiennych modułów przeznaczony dla konwerterów Aurora (n) oraz Hilo. LT-TB3 umożliwia bezpośrednią łączność Aurory(n) lub HILO z urządzeniami wyposażonymi w Thunderbolt 3 oraz USB C .

LT TB3

LT-HD2

interfejs przystosowany do komunikacji Aurory (n) z Pro Tools HD & HDX firmy Digidesign. Obsługuje większe długości kabli HD przy wszystkich częstotliwościach próbkowania. Zapewnia lepszą stabilność i wydajność, a także kompatybilność z najnowszymi systemami.

Lt hd2

LT-USB

to interfejs L-Slot dla Aurory (n), a także masteringowego konwertera - HILO.
LT-USB zapewnia cyfrowe wejście i wyjście dla komputerów PC i Mac za pomocą portów USB 2.0. lub 3.0. Obsługuje w zależności od częstotliwości 8 we/8wy dla 96kHz lub 16 we/16we dla 48, 44,1 kHz

Mobirise Website Builder

LT-FW

slot LT-FW pozwala na komunikację Auror 16  Auror 8 oraz HILO  z komputerami Windows lub Mac wyposażonymi w FireWire.

LT-FW

© Copyright 2024 Sound Import Poland- All Rights Reserved

Offline Website Creator